GULBENES diennakts medicīniskās palīdzības punkts: +371 64473868

BALVU uzņemšanas nodaļa: +371 64507126

LV
#
pieteikties pakalpojumam#
facebook   draugiem   youtube

Piesakies jebkuram mūsu
pakalpojumam, aizpildot anketu

Balvi

Gulbene

Pakalpojumi

Veloergometrijas izmeklējumi Balvos

Veloergometrija jeb slodzes tests ir sirds pārbaude ar fizisku slodzi. Pieaugošas fiziskas slodzes apstākļos pacientam, kurš darbojas uz speciāla velosipēda – veloergometra, testa laikā un pēc testa tiek reģistrēta sirds elektrokardiogramma, asinsspiediena dinamika un kādas ir izmaiņas pēc slodzes. Tādējādi iespējams izvērtēt pacienta fizisko slodžu izturību, sirds uzbudinātības traucējumu izcelsmi, krūšu kurvja sāpju izcelsmi, kā arī medikamentozās ārstēšanas metodi. Veloergometrijas tests galvenokārt nepieciešams, lai precīzāk noteiktu sāpes izraisošus faktorus sirds apvidū, kā arī to izmanto stenokardijas diagnozes noteikšanai.

Veloergometrijas izmeklējumu iespējams saņemt pēc iepriekšējā pieraksta par maksu, saskaņā ar Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienības maksas pakalpojumu cenrādi.

Reģistrējoties uz izmeklējumiem, jāuzrāda derīgs ģimenes ārsta vai speciālista nosūtījums, kā arī personu apliecinošs dokuments – pase, ID karte vai dzimšanas apliecība.

Veloergometrijas izmeklējumus pacientiem veic pēc iepriekšējā pieraksta no pulksten 8.00 līdz 10.00 (no otrdienas līdz piektdienai).

Tālrunis: + 371 29436635