GULBENES diennakts medicīniskās palīdzības punkts: +371 64473868

BALVU uzņemšanas nodaļa: +371 64507126

LV
#
pieteikties pakalpojumam#
facebook   draugiem   youtube

Piesakies jebkuram mūsu
pakalpojumam, aizpildot anketu

Balvi

Gulbene

Pakalpojumi

Stacionārā daļa Balvos

UZŅEMŠANAS NODAĻA

Uzņemšanas nodaļa sniedz valsts apmaksātus veselības aprūpes pakalpojumus neatliekamās situācijās un plānveidā.

 

TERAPIJAS NODAĻA (ar neiroloģijas gultām)

Terapijas nodaļā tiek izmeklēti un ārstēti pacienti ar dažādām terapeitiska rakstura slimībām: kardioloģiskām, pulmonoloģiskām, gastroenteroloģiskām slimībām, kā arī ar nefroloģiskām, hematoloģiskām un endokrinoloģiskām slimībām.

 

ĶIRURĢIJAS NODAĻA

Ķirurģijas nodaļā pacientiem nodrošina neatliekamu un plānveida ķirurģisku palīdzību. Plaši izmanto modernu ķirurģisko metodi – laparaskopisko ķirurģiju, tostarp laparaskopisko trūces operāciju veikšanā.

 

GINEKOLOĢIJAS UN DZEMDĪBU NODAĻA

Ginekoloģijas nodaļā nodrošinām visa veida medicīnisko palīdzību ginekoloģisko saslimšanu gadījumos, kā arī grūtniecības sarežģījumu gadījumos.

 

BĒRNU SLIMĪBU NODAĻA

Bērnu slimību nodaļā nodrošina valsts apmaksātus ārstnieciskos pakalpojumus visu diennakti bērniem ar dažāda profila saslimšanām līdz 18 gadu vecumam.

 

INTENSĪVĀS TERAPIJAS NODAĻA

Pacientu medicīnisko aprūpi dzīvībai bīstamu saslimšanu un nestabilu veselības stāvokļu gadījumos nodaļā visu diennakti nodrošina sertificēti speciālisti.

 

OPERĀCIJU BLOKS

Operāciju blokā tiek veiktas dažāda profila operācijas. Tiek sniegta plānveida, akūtā un neatliekamā ķirurģiskā palīdzība visu diennakti.

 

PATANATOMIJAS NODAĻA

Patanotomijas nodaļā veic patoloģisko procesu izcelsmes, to attīstības diagnostiku un nāves iemeslu izzināšanu mirušajiem sekciju (autopsiju) materiālā pamatojoties uz makro un mikroskopisko izmeklēšanu.