GULBENES diennakts medicīniskās palīdzības punkts: +371 64473868

BALVU uzņemšanas nodaļa: +371 64507126

LV
#
pieteikties pakalpojumam#
facebook   draugiem   youtube

Piesakies jebkuram mūsu
pakalpojumam, aizpildot anketu

Balvi

Gulbene

Pacientu ievērībai

Vides pieejamība

Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienībā tiek nodrošināta vides pieejamība un veselības aprūpes pakalpojumu saņemšanas iespējas personām ar funkcionāliem traucējumiem:


Balvu slimnīcā ir ērti iekļūt slimnīcā pa ieeju uzņemšanas nodaļā un dzemdību nodaļā personām ar kustību traucējumiem, riteņkrēslu un ratiņu lietotājiem kā arī ir pieejams lifts nokļūšanai visos slimnīcas stāvos.

Gulbenes slimnīcā ir uzstādītas rampas, lai nodrošinātu ērtu piekļuvi ratiņu un riteņkrēslu lietotājiem gan galvenajā ieejā, gan ieejā uz dienas stacionāru. Darbojas lifts, kas nodrošina piekļuvi visiem slimnīcas stāviem.

Balvu poliklīnikā ir iespējams patstāvīgi iekļūt izmantojot pielāgotu pacēlāju, kā arī ir speciāli iekārtots kabinets poliklīnikas 1. stāvā, 104. kabinetā, kur visi speciālisti poliklīnikā sniedz konsultācijas personām ar kustību traucējumiem.

Personām ar redzes traucējumiem nodrošināta iespēja saņemt nepieciešamo vizuālo informāciju: ēku ieejas un telpas aprīkotas ar labi uztveramām norādēm, kāpņu pirmie un pēdējie pakāpieni marķēti ar spilgtu kontrastējošo dzeltenu 5 cm platu svītru visā kāpņu platumā.