GULBENES diennakts medicīniskās palīdzības punkts: +371 64473868

BALVU uzņemšanas nodaļa: +371 64507126

LV
#
pieteikties pakalpojumam#
facebook   draugiem   youtube

Piesakies jebkuram mūsu
pakalpojumam, aizpildot anketu

Balvi

Gulbene

Aktualitātes

Vides objekts “Dejojošie eņģeļi” pie Gulbenes slimnīcas priecē iedzīvotājus

November 17, 2022
“Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienības” Gulbenes slimnīcā ir atklāts vides objekts “Dejojošie enģeļi” un priecē visus tā apmeklētājus.
Līdz šim esam ieguldījuši projektu un pašu līdzekļus ēku renovācijā, telpu remontos, vides pielāgošanā un medicīniskā aprīkojuma nodrošināšanā. Par to rūpējamies arī tagad, lai slimnīcā ir pieejams moderns aprīkojums kā arī mūsdienīgas un funkcionālas telpas.
Taču ir pienācis laiks parūpēties arī par slimnīcu āra teritorijas labiekārtošanu, lai veidotu patīkamu ārstniecisku ainavu, lai tā ir vieta, kur pacientiem smelties spēku atveseļošanās laikā, kā arī, lai cilvēkiem būtu vieglāk un drošāk pārvietoties pa slimnīcas teritoriju.
2021. gadā rīkojām Metu konkursu, kuras rezultātā tika izvēlēts vides objekts “Dejojošie eņģeļi”. Vides objekta autore ir māksliniece Elizabete Melbārzde un ALPS ainavu darbnīca. Ainavu arhitekte ir Madara Sildega Mieriņa.
Vides objekts “Dejojošie eņģeļi” simbolizē mūsu mediķus – māsas, ārstus, ārsta palīgus. Tie ir mūsu eņģeļi, kas vienmēr stāv mums klāt, mums palīdz, sargā un gādā par mūsu veselību ik dienas. Vienmēr ir klāt ar padomu, atbalsta ar labiem vārdiem un smaidu. Šis vides objekts ir veltījums darbiniekiem, pateicībā par visu, ko viņi dara mūsu labā. Lai ikkatrs mūsu dabinieks vienmēr atcerās, ka katrs no viņiem ir svarīgs un mēs bez viņiem gluži vienkārši nevarētu.
Kopējā ainava veido pazīstamu un mīļu vidi, ļaujot justies aicinātam un rosinot miera sajūtu, kur smelties spēku un enerģiju.
Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība pateicas ikkatram – gan māksliniekiem, gan arhitektiem par piedalīšanos tapšanas procesā, bet vislielākais paldies slimnīcu apvienības saimniecības daļas kolektīvam, kas veltīja savus brīvos brīžus, lai šo ideju realizētu. Tagad Gulbenē ir par vienu vietu skaistāk.
Vides objekts “Dejojošie eņģeļi” pie Balvu slimnīcas tiks atklāts Pateicības dienā, kas norisināsies nākamgad 24. augustā.
Aicinām arī Tevi ikdienas pastaigas laikā doties uz Gulbenes slimnīcas parku baudīt skaisto ainavu, kā arī nofotografēties pie Dejojošajiem eņģeļiem. To ļoti labi var apskatīt arī vakarā, jo to apspīd gaismiņas. ☺