GULBENES diennakts medicīniskās palīdzības punkts: +371 64473868

BALVU uzņemšanas nodaļa: +371 64507126

LV
#
pieteikties pakalpojumam#
facebook   draugiem   youtube

Piesakies jebkuram mūsu
pakalpojumam, aizpildot anketu

Balvi

Gulbene

Aktualitātes

Vesels “ES” jauno gadu uzsākot!

December 13, 2021
Vērts atgādināt par SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienībā” piedāvāto pakalpojumu – individuālo “Express veselības pārbaude” programmu. Iespējams lielie darbi ir beigušies, ir brīvāks brīdis vai nav laba pašsajūta, bet varbūt nedzīvo Latvijā un esi ieradies apciemot dzimto vietu un radus, draugus! Ieskaties!
Programmas lielākais pluss – laiks. Nav jāgaida pieraksta rindā uz izmeklējumiem vai jādodas uz speciālistu konsultācijām vairākas dienas, to var paveikt ātri un ērti vienas dienas laikā ar individuālu uzmanību un pavadošo personālu, turklāt Jums izdevīgā laikā.
Svarīgi zināt, ka veselības pārbaudes programmas ietvaros iespējams veikt veselības stāvokļa diagnostiku, saņemt konsultācijas pie profesionāliem un kompetentiem mūsu speciālistiem, ja nepieciešams arī tiek sagatavots ārstēšanas plāns. Tas nozīmē, ka pēc tam nesēdi mājās ar kaudzi izmeklējumiem, slēdzieniem un negaidi rindu pie sava ģimenes ārsta.
Droša uzturēšanās nodaļā, kur nav Covid-19 pacienti, uzturēšanās personīgā palātā un individuāla izmeklēšana. Iestādē tiek ievēroti visi noteiktie epidemioloģiskie pasākumi, veikta regulāra telpu un virsmu dezinfekcija un Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība ir par kvalitatīvu individuālās aizsardzības līdzekļu lietošanu, ko personāls apzinīgi veic.
Programmai nav nepieciešams ģimenes ārsta nosūtījums. Esam draudzīgi arī ar veselības apdrošināšanas polisēm, kas atbilst daļējai vai pilnīgai medicīnisko pakalpojumu apmaksai.
Papildus jautājumi par individuālo veselības pārbaudes programmu vai pieteikšanās, zvanot pa tālruni +371 28608405 valdes loceklei Marikai Jermaševičai.