GULBENES diennakts medicīniskās palīdzības punkts: +371 64473868

BALVU uzņemšanas nodaļa: +371 64507126

LV
#
pieteikties pakalpojumam#
facebook   draugiem   youtube

Piesakies jebkuram mūsu
pakalpojumam, aizpildot anketu

Balvi

Gulbene

Aktualitātes

Turpinās Balvu slimnīcas dzemdību nodaļas pārvērtības

November 7, 2022

SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” informē, ka aktīvi turpinās renovācijas darbi Balvu slimnīcas dzemdību nodaļā, līdz ar to dzemdību nodaļas darbība uz remonta laiku ir pārcelta uz ķirurģijas un ginekoloģijas nodaļu.

Pašlaik būvdarbi notiek raiti, atbilstoši norādītajam laika grafikam. Uz šo brīdi ir uzsākti apdares darbi un tiks ieliktas durvis. Ir atvestas jaunas gultas, un novembra vidū atvedīs arī mēbeles – skapīšus, galdus u.c., kas tiks izvietotas nodaļas jaunajās, izremontētajās palātās un personāla telpās. 

Paredzēts, ka dzemdību nodaļa darbību jaunajās telpās sāks novembra beigās vai decembra sākumā.  Jaunās telpas būs modernākas, mājīgākas un atbildīs visām mūsdienu noteiktajām prasībām. Tās būs ērtākas un patīkamākas gan jaunajām māmiņām, gan funkcionālākas un parocīgākas personāla darbam.

Dzemdību nodaļas remonts tiek pilnībā finansēts no slimnīcu apvienības budžeta.

Atgādinām, ka dzemdību nodaļas darbība nav apstājusies, un joprojām uzņemam jaunās māmiņas Balvu slimnīcā, kur mūsu vienmēr laipnais nodaļas personāls palīdzēs dzemdību procesā, lai mazuļa sagaidīšana būtu patīkams brīdis. 

Šī gada oktobrī dzemdību nodaļā sagaidījām 21 mazulīti, no tiem 10 meitenītes un 11 puisīšus. Paldies ikvienai ģimenei, kura izvēlējusies bērniņa piedzimšanai tieši mūsu slimnīcu! ❤No sirds sveicam vecākus un vēlam izturību un veselību gan ģimenēm, gan jaundzimušajiem!

Tāpat informējam, ka ir atsākusi darboties māmiņu skola, ko vadīs Balvu slimnīcas vecmāte Inese Dadžāne. Pirmā nodarbība notiks 10. novembrī plkst. 9.00. par tēmu “Grūtniecības norise”, un plkst. 10.30. par tēmu “dzemdības un pareiza elpošana”. Šīs pašas nodarbības norisināsies arī 21. novembrī. Savukārt 15. novembrī, notiks nodarbība par tēmu “Krūts ēdināšana”. Māmiņu skola norisināsies Balvu slimnīcas konferenču zāles 4. stāvā. Lai pieteiktos, sazinieties ar Balvu slimnīcas dzemdību nodaļu zvanot pa tālruni 64507123

Balvu slimnīcas dzemdību nodaļas telpas pirms remonta

.

Dzemdību nodaļa pārvērtību procesā