GULBENES diennakts medicīniskās palīdzības punkts: +371 64473868

BALVU uzņemšanas nodaļa: +371 64507126

LV
#
pieteikties pakalpojumam#
facebook   draugiem   youtube

Piesakies jebkuram mūsu
pakalpojumam, aizpildot anketu

Balvi

Gulbene

Aktualitātes

Par SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” iecerēm un šī gada plāniem

February 18, 2022

2022.gads gaidāms kā attīstības gads. Tuvākais no notikumiem – dzemdību nodaļas kapitālais remonts. Izaicinājums gan mums kā vadībai, gan arī nodaļas kolektīvam. Būs uz laiku, iespējams, kādas neērtības, taču cenšamies sakārtot visu tā, lai nodaļas funkcijas netiktu traucētas. Mēs esam par dzemdību nodaļas profilu Balvu slimnīcā, tādēļ gribam, lai ir gan estētiski skaisti, gan arī funkcionāli.

Ir uzsāktas bērnu aprūpes centra izveides iestrādnes, ko plānojam ieviest sadarbībā ar Bērnu klīniskās universitātes slimnīcu.

Plānojam Gulbenes slimnīcā sniegtā pakalpojuma klāsta paplašināšanu – terapija, neiroloģija, OVP (obligātās veselības pārbaudes) komisijas ambulatori, rehabilitācijas pakalpojumu papildinājums (klāt pie esošajiem speciālistiem: fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsta, fizioterapeita, audiologopēda, atjaunojot arī fizikālā medicīnas kabineta pieejamību).

Lielais notikums, kuru gaidām, ir vides objekta “Dejojošie eņģeļi” atklāšana, kas šogad 24.augustā notiks no jau otrās “Pateicības dienas” ietvaros pie Gulbenes slimnīcas. Vēlamies radīt ne tikai vides objektu kā tādu, bet arī iedzīvināt ārstnieciskās ainavas ideju, kas ir svarīgi ne tikai personālam, pacientiem, bet arī ikvienam iedzīvotājam. Būs par vienu skaistāku vietu Gulbenes teritorijā vairāk.

Taču šis viss nav iedomājams arī bez medicīnas personāla. Slimnīcu apvienība ir arī atbalsts medicīnas studentiem, rezidentiem ar stipendijām, prakses un jaunām darba vietām. Tādēļ no jauna plānojam arī ieviest personāla mentoringa programmu, jo izjūtam nepieciešamību sekmīgāk uzņemt jaunos kolēģus kolektīvā.

/valdes locekle Marika Jermaševiča/