GULBENES diennakts medicīniskās palīdzības punkts: +371 64473868

BALVU uzņemšanas nodaļa: +371 64507126

LV
#
pieteikties pakalpojumam#
facebook   draugiem   youtube

Piesakies jebkuram mūsu
pakalpojumam, aizpildot anketu

Balvi

Gulbene

Pakalpojumi

NMP un uzņemšanas nodaļa

UZŅEMŠANAS NODAĻA, 1.stāvs, tālrunis: + 371 64507126

Nodaļas vecākā māsa: Ināra Kaņepe

Uzņemšanas nodaļa sniedz valsts apmaksātus veselības aprūpes pakalpojumus neatliekamās situācijās un plānveidā. Nodrošina neatliekamās medicīniskās palīdzības sniegšanu, kā arī dzīvībai svarīgu funkciju nodrošināšanu un stabilizēšanu, steidzamu diagnostiku un ārstēšanas uzsākšanu, kā arī plānveida slimnieku (ar ģimenes ārsta vai speciālista nosūtījumu) hospitalizāciju. Neatliekamo palīdzību uzņemšanas nodaļā 24 stundas diennaktī sniedz internists, ķirurgs, ginekologs, dzemdību speciālists, anesteziologs reanimatologs. Pediatrs slimnīcā strādā no 9.00 – 19.00 katru dienu un vēlāk tiek piesaistīts pēc nepieciešamības.

Uzņemšanas nodaļā tiek uzņemti vai konsultēti pacienti:

  • kuri atvesti ar neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta brigādi;
  • akūtas saslimšanas vai traumas gadījumā, kā arī hroniskas slimības paasinājuma gadījumā, ja draud briesmas pacienta dzīvībai (šajā gadījumā ģimenes ārsta vai ārsta -speciālista nosūtījums nav nepieciešams);
  • ar ģimenes ārsta vai ārsta – speciālista nosūtījumu stacionārai ārstēšanai;
  • ar ģimenes ārsta nosūtījumu ārsta – speciālista konsultācijai uzņemšanas nodaļā, ārpus ārstu – speciālistu ambulatorās pieņemšanas laika, kad konsultācija nepieciešama steidzamā kārtā;
  • kam nepieciešama ambulatora medicīniskā palīdzība, bet nav akūta trauma, pēkšņa saslimšana vai hroniskas slimības saasināšanās, kas prasa steidzamu ārstniecības personu iejaukšanos, vai nepieciešamā palīdzība nepārsniedz primārās veselības aprūpes ārsta kompetenci (šajā gadījumā pacients apmaksā slimnīcas uzņemšanas nodaļā sniegtos ambulatoros veselības aprūpes pakalpojumus saskaņā ar SIA „Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” maksas pakalpojumu cenrādi.

Pirmie vienmēr tiek apkalpoti neatliekamie pacienti veselībai kritiskā stāvoklī ar dzīvības apdraudējumu. Pārējie pacienti tiek apkalpoti sekojošā secībā:

  • pacienti, kam nepieciešama neatliekamā palīdzība, bet iestājoties stāvoklis nav kritisks;
  • grūtnieces un bērni;
  • plānveida kārtā stacionējamie pacienti;
  • ambulatorie pacienti bez būtiskiem veselības traucējumiem.

Vēršoties pēc palīdzības uzņemšanas nodaļā, lūdzu uzrādīt sekojošus dokumentus: