GULBENES diennakts medicīniskās palīdzības punkts: +371 64473868

BALVU uzņemšanas nodaļa: +371 64507126

LV
#
pieteikties pakalpojumam#
facebook   draugiem   youtube

Piesakies jebkuram mūsu
pakalpojumam, aizpildot anketu

Balvi

Gulbene

Aktualitātes

Kursi bērniņa sagaidīšanai pasaulē / Kursi topošajiem vecākiem Aicinām Balvu slimnīcā apmeklēt trīs vērtīgas nodarbības, kas palīdzēs topošajām māmiņām vai…..

  Turpinot tradīciju, Pateicības dienā, 24. augustā, sumināsim Balvos dzimušos, kopā sanākot salidojumā “Esmu dzimis Balvos”. Gaidīsim pieteikumus līdz 30.jūlijam……

Šajā gadā Balvu slimnīcas dzemdību nodaļā kā pirmais mazulītis ir nākusi pasaulē meitenīte. Māmiņa no Balvu novada Rugāju pagasta viņai…..

 Sākot ar 20. decembri Balvu slimnīcas dzemdību nodaļa pamazām pārceļas uz jaunām, tikko izremontētām, gaišām telpām, kas nu ir daudz…..

Šī nedēļa iesākusies ar priecīgiem jaunumiem Balvu slimnīcas dzemdību nodaļā! Pirmdien, 21. novembra vakarā esam sagaidījuši un šodien devāmies sveikt…..

“Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienības” Gulbenes slimnīcā ir atklāts vides objekts “Dejojošie enģeļi” un priecē visus tā apmeklētājus. Līdz šim…..

10. novembrī, Veselības ministrs Daniels Pavļuts pasniedza Veselības ministrijas Atzinības un Pateicības rakstus veselības nozares darbiniekiem un ārstniecības personām. Apbalvojumi…..

SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” informē, ka aktīvi turpinās renovācijas darbi Balvu slimnīcas dzemdību nodaļā, līdz ar to dzemdību…..

Novembrī atsākam Māmiņu skolas nodarbības topošajiem un esošajiem vecākiem! Norises vieta – Balvu slimnīcas konferenču zāle. 4. stāvā.   Piesakies…..

Vai zināji, ka masāža ir viena no vissenākajām un efektīgākajām ārstēšanas metodēm? Masāža labvēlīgi iedarbojas uz nervu un asinsvadu sistēmu,…..

❗Mums ir svarīgs Tavs viedoklis! Lai uzlabotu sniegto pakalpojumu kvalitāti, ir svarīgi uzzināt Jūsu – pacientu priekšlikumus un viedokļus. ℹ️…..

❗Sākot ar 13. oktobri, Gulbenes poliklīnikā pacientus sāks pieņemts ķirurgs Dr. Liene Leve. Pieteikšanās laiki precizējami zvanot uz reģistratūru pa…..

‍Garda maltīte slimnīcā ir viena no atveseļošanās neatņemamām sastāvdaļām. Aicinām darbā pavāru, kas priecēs pacientus ar gardām ēdienreizēm. Ja ēst…..

Jau nākamnedēļ, sākot ar 19. septembri, Gulbenes poliklīnikā, Upes ielā 1, būs pieejams jauns maksas pakalpojums – ārstnieciskās masāžas procedūras,…..

Sveicam fizioterapeitus profesijas svētkos – Vispasaules Fizioterapijas dienā! Paldies par Jūsu ieguldījumu, atbildību un aizrautību, ik dienas rūpējoties par pacientu…..

SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” aicina pievienoties savai komandai KVALITĀTES VADĪBAS SISTĒMAS SPECIĀLISTU uz nenoteiktu laiku. Prasības kandidātiem: Izglītība kvalitātes…..

Gulbenes poliklīnikā ir brīvi pieraksti pie mūsu speciālistiem: pie bērnu alergoloģes Dr.Mārītes Pogas 19. augustā pie urologa Guntara Liberta 26……

Piektdien, 15. jūlijā ir atvērti brīvi pieraksti pie bērnu alergoloģes Dr. Mārītes Pogas. Veikt pierakstu var zvanot uz Gulbenes poliklīnikas…..

Gulbenes poliklīnikā, Upes ielā 1, ir iespējams pieteikties konsultācijām pie mikroķirurģes un rokas ķirurģes Nonnas Tomiševas. Pieņemšanas datums – 19……

Aktuālā informācija par pacientu apmeklēšanu Balvu un Gulbenes slimnīcu stacionārajās nodaļās. Piederīgo apmeklēšana nodaļās ir atļauta katru dienu no 09:00…..

Gulbenes poliklīnikā sāk pieņemt pierakstus uz podologa pakalpojumiem pie speciālistes Annas Silinieces. Lai veiktu pierakstu, zvanīt uz Gulbenes poliklīnikas reģistratūras…..

Piektdien, 3. jūnijā, Gulbenes poliklīnikā pacientus pieņems urologs Guntars Liberts. Uz vizīti var doties, iepriekš piesakoties pa tālrunni 64472809

SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” izsludina pieteikšanos uz EKONOMISTA amata vietu uz nenoteiktu laiku. Mūsu prasības pretendentiem/ēm: labas sadarbības un organizatora…..

SIA”Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” no 7. marta līdz 29. aprīlim rīkoja radošo mākslas darbu konkursu “Kas ir mediķis?”. Tajā…..

Meklējam jaunu kolēģi Balvu slimnīcas terapijas nodaļā uz atvaļinājuma laiku ar iespēju turpināt darba attiecības pēc nostrādātā laika. Nodrošinām drošu,…..

Informējam, ka ar 30. maiju, Gulbenes poliklīnikā, pacientus pieņems infektoloģe Ilze Ābrāma. Lai veiktu pierakstu, lūgums zvanīt uz Gulbenes poliklīnikas…..

Ja tev ir interese par veselības aprūpes pakalpojumiem, esi radošs, komunikabls un zinošs speciālists komunikācijas jautājumos, piesakies! Prasības: Augstākā izglītība…..

Slimnīcu apvienības sertificētas māsas Balvu un Gulbenes novados sniedz veselības aprūpes pakalpojumus pacientam viņa dzīvesvietā. Pieteikšanās uz norādītajiem tālruņiem vai…..

  Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība ir pret Krievijas kara darbību Ukrainā un aicina tautiešus būt vienotiem un atbalstīt ukraiņus!…..

  Skatīsim mediķa profesiju ar dažādām mākslas izpausmēm. Dalībnieki no pirmsskolas līdz pieaugušajiem! Balvu fonds 750 eiro un pārsteiguma balvas!…..

Covid-19 ierobežojumu atvieglojumi tirdzniecībā, publiskiem un privātiem pasākumiem, klātienes darbam. Atgādinām, ka, izmantojot Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienības piedāvātos ārstniecības…..

Uzmanība tiek pievērsta drošas klausīšanās nozīmei un labas dzirdes saglabāšanai! Ko par iedzīvotāju dzirdes un ausu problēmām zina teikt Balvu…..

SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” aicina darbā SAIMNIECĪBAS STRĀDNIEKU uz noteiktu laiku.   Prasības: Augsta atbildības sajūta un vēlme…..

Lai paaugstinātu klienta apmierinātības līmeni par saņemto pakalpojumu, ir svarīgi uzzināt pieredzi, uzklausīt viedokļus, vēlmes un priekšlikumus. Mums ir ļoti…..

Ar iepriekšēju pieteikšanos, gan pirmreizējai, gan balstvakcinācijai! Pieteikties var zvanot uz Gulbenes poliklīniku:64472809 Balvu poliklīniku: 64507001 elektroniski: eveselibaspunkts.lv Vai manavakcina.lv…..

2022.gads gaidāms kā attīstības gads. Tuvākais no notikumiem – dzemdību nodaļas kapitālais remonts. Izaicinājums gan mums kā vadībai, gan arī…..

Tie ietver arī Covid-19 vīrusinfekcijas apstiprinātu bērnu konsultēšanu gan saistībā ar sūdzībām, ko radījusi Covid-19 infekcija, gan arī citiem veselības…..

Šodien, 17.februārī un rīt, 18.februārī, Gulbenes poliklīnikā iedzīvotājiem nav pieejami radioloģiskie izmeklējumi (rentgens). Paldies par sapratni!

Gulbenē 17.februārī un Balvos 25.februārī atvērti kalendāri vakcinācijai pret Covid-19. Pieteikšanās: zvanot uz poliklīniku reģistratūrām vai elektroniski www.eveselibaspunkts.lv arī vietnē…..

Vanda Supe, Intensīvās terapijas nodaļas vecākā māsa Jūsu vērtējums nodaļas darbam? Ļoti ražens, darbīgs gads un kopumā esam gandarīti par…..

 Sigita Drubiņa, Gulbenes slimnīcas galvenā ārsta p.i., kvalitātes vadības sistēmas speciālista p.i. Kāds ir Jūsu 2021.gada vērtējums? Būtiskākais – turpinās…..

Dr.Sarmīte Andrukele, Balvu slimnīcas galvenais ārsts Kā vērtējat pagājušo gadu? No medicīniskā personāla puses gads bija smags, ar lielākiem un…..

testu veikt iespējams tikai ar iepriekšējo pierakstu: – Pierakstīties elektroniski: https://pieraksts.laboratorija.lv – Pa tālr.: 8330 Darba dienās 8.00-20.00 Sestdienās 9.00-15.00…..

  Situācijās, kad nav sasniedzams savs ģimenes ārsts vai ārpus ģimenes ārsta prakses darba laika. Ģimenes ārstu konsultatīvais tālrunis, kura…..

Dermatologs, venerologs dr. Ina Maksimova sākot ar februāri kā slimnīcu apvienības speciālists turpmāk pacientus pieņems Balvu poliklīnikā, divas reizes mēnesī,…..

Audiologopēds ir ārstniecības persona, kas veic pacientu komunikācijas spēju, runas/valodas, fonācijas (balss veidošanas) un rīšanas traucējumu novērtēšanu, diagnostiku, korekciju, terapiju…..

No šodienas, 25.janvāra, lai efektīvāk ierobežotu Covid-19 omikron paveida aizvien pieaugošo izplatību, turpmāk vietās, kur nepieciešams lietot maskas, būs atļauts…..

Pieteikšanās www.manavakcina.lv Zvanot pa bezmaksas tālruni 8989 – zvanot uz Gulbenes poliklīnikas reģistratūru 64472809 – zvanot uz Balvu poliklīnikas reģistratūru…..

Atgādinām, ka no 2022. gada 15. februāra pieaugušajiem Covid-19 vakcinācijas sertifikātam tiek noteikts derīguma termiņš izmantošanai Latvijas Republikā. Veicot balstvakcināciju, iedzīvotājiem…..

Pieteikšanās pirmreizējai un balstvakcinācijai pa bezmaksas tālruni 8989 vai vietnē www.manavakcina.lv, kā arī zvanot uz Balvu poliklīnikas reģistratūru 64507001 un…..

Šobrīd bērnu vidū pieaug saslimšana ar tā saucamajiem „vēdera vīrusiem”. Kā rīkoties? Kādas ir rīcības pie vemšanas un šķidras vēdera…..

Visbiežākais ar ko saskaras vecāki, bērnam slimojot ar dažādām saslimšanām, ir paaugstināta ķermeņa temperatūra.   Vispirms jāatceras, ka paaugstināta temperatūra…..

Balvu dzemdību nodaļā 2022.gada 1.janvāra pirmais bērniņš liepnietis Demians. Puisīti plkst.17:30 pieņēma vecmāte Irēna Dukaļska. Demianu mājās gaida četrgadīgais brālītis……

Aicinājums sabiedrībai godināt veselības nozares profesionāļus “Gada balvai medicīnā 2021” arī no mūsu Balvu un Gulbenes novadiem! Balsot varat līdz…..

Aktuāli! Turpmāk uzrādot Covid-19 sertifikātu, savas identitātes apliecināšanai drīkst izmantot ne tikai pasi vai personas apliecību. Persona no 2021. gada…..

No 2022. gada 1. janvāra tiek paplašināts to personu grupu loks, kurām nav jāveic pacientu līdzmaksājumi, saņemot valsts apmaksātus veselības…..

    Izmetiet pagājušā gada neveiksmes un skumjas, līdzi ņemot uzvaras un labos mirkļus. Vienmēr ejiet uz priekšu bez bailēm…..

Pacientu portālā un viedtālruņu lietotnē, kas vienviet nodrošina dažādu ar veselību un veselības aprūpi saistītu jautājumu risināšanu, eVeselībasPunktā (https://eveselibaspunkts.lv/lv) ir…..

Kaut ar sniegpārslas aiz loga zemi klāj, darbiņi pie vides objekta “Dejošie eņģeļi” notiek mākslinieces Elizabetes Melbārzdes mākslas telpā. Mālā…..

SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” informē, ka Ziemassvētkos, no 24. līdz 26. decembrim, un Vecgada vakarā, 31. decembrī un…..

    Pateicība ir mediķu darba augstākais novērtējums. Paldies SIA “Centrālā Laboratorija” par atzinību un ikvienam Covid-19 analīžu nodošanas punktu…..

Ar 16.decembri Latvijā uzsākta bērnu vecumā no 5 līdz 11 gadiem vakcināciju pret Covid-19. Latvija ir saņēmusi 54 000 vakcīnas…..

Vērts atgādināt par SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienībā” piedāvāto pakalpojumu – individuālo “Express veselības pārbaude” programmu. Iespējams lielie darbi…..

Uz pirmreizējo vakcināciju iedzīvotājiem jāveic pieraksts vietnē manavakcina.lv vai pa tālruni 8989. Ja būs nepieciešama otrā vakcīnas deva (Pfizer vai…..

Stipendija tas ir finansiālais atbalsts un var būt stimuls uzrādīt teicamus rezultātus, gan arī iespēja koncentrēties studiju procesam, nevis meklēt…..

Dārta Tjunīte ir ģimenes medicīnas 3.gada rezidente un uz doto brīdi ir mediķu kolektīvā Balvu slimnīcas terapijas un Covid nodaļās……

Lai mazinātu Covid-19 iespējamo izplatību ārstniecības iestādē, aicinām izvērtēt pavadošo personu nepieciešamību! Atteikties, ja to atļauj pacienta veselības stāvoklis. Bērniem…..

  Saistībā ar epidemioloģisko situāciju valstī un Covid-19 infekcijas izplatību reģionā, ar rūpēm par māmiņām un, lai radītu drošus apstākļus…..

Projekta nosaukums: STACIONĀRĀS UN AMBULATORĀS VESELĪBAS APRŪPES INFRASTRUKTŪRAS UZLABOŠANA SIA „BALVU UN GULBENES SLIMNĪCU APVIENĪBA”, UZLABOJOT KVALITATĪVU VESELĪBAS APRŪPES PAKALPOJUMU…..

Lai paaugstinātu klienta apmierinātības līmeni par saņemto pakalpojumu, ir svarīgi uzzināt pieredzi, uzklausīt viedokļus, vēlmes un priekšlikumus. Mums ir ļoti…..

Projekta nosaukums: STACIONĀRĀS UN AMBULATORĀS VESELĪBAS APRŪPES INFRASTRUKTŪRAS UZLABOŠANA SIA „BALVU UN GULBENES SLIMNĪCU APVIENĪBA”, UZLABOJOT KVALITATĪVU VESELĪBAS APRŪPES PAKALPOJUMU…..

Projekta nosaukums: STACIONĀRĀS UN AMBULATORĀS VESELĪBAS APRŪPES INFRASTRUKTŪRAS UZLABOŠANA SIA „BALVU UN GULBENES SLIMNĪCU APVIENĪBA”, UZLABOJOT KVALITATĪVU VESELĪBAS APRŪPES PAKALPOJUMU…..